© Copyright 2016

Stowarzyszenie "Jesień"

Projekt i wykonanie: Studio WWW

Pragniemy podzielić się informacją, że uczestniczymy w programie "Żywnościowy SOS 2" Fundacji Biedronki. Bardzo dziękujemy Fundacji Biedronki za pozytywne rozpatrzenie Naszego wniosku.

Fundacja Biedronki-Logo-kolor-pozytyw

Nasze Stowarzyszenie Jesień zakwalifikowało się do Programu "Żywnościowy SOS 2" Fundacja Biedronki - skierowany jest do osób dotkniętych ubóstwem, chorobą, niepełnosprawnością, w kryzysie bezdomności ze szczególnym uwzględnieniem seniorów. Otrzymaliśmy od Niej e-kod na łączną kwotę 65000,00 zł - za który możemy kupić żywność dla Naszych Podopiecznych. Wartość całego Programu Pomocy "Żywnościowy SOS 2" nie przekracza 5 mln zł. To dla Nas ogromne wsparcie , za które serdecznie dziękujemy ????

program-zywnosciowy-sos

Informujemy, że otrzymaliśmy wsparcie w postaci darowizny z Programu " Radosne Święta z Fundacją Biedronki - edycja 2023" dla Naszych Podopiecznych.
Bardzo dziękujemy Fundacji Biedronka.

radosne-swieta-z-fundacja-biedronki000

Sprawozdanie Stowarzyszenia Jesień z działalności merytorycznej i finansowej za rok 2020

Sprawozdanie Stowarzyszenia Jesień z działalności merytorycznej i finansowej za rok 2019